[Pro]eziqler Clan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkey[C*] Hakkında.

2 posters

Turkey[C*] Hakkında. Empty Turkey[C*] Hakkında.

Mesaj  qHosTRaiDeR Ptsi Eyl. 20, 2010 3:20 pm

SERKAN (TR_sArHos_C*)

--Hakan bir tane oyun buldum lan! Manyak bir şey counter’a benziyor online oynanıyor, rütbe falan atlıyor.

HAKAN (TR_CroW_C*)

--Hadi ya! Bakıyım bi. Vay! İyimiş baya. Nerden buldun lan?

SERKAN (TR_sArHos_C*)

--Vallaha ortağım rastgele buldum ya bir tane internet sayfasında reklamı vardı. Neymiş ki lan bu dedim bastım:). Hadi la sende yükle beraber bi oynayalım.

HAKAN (TR_CroW_C*)

--Tamam indiriyorum hemen ortalığı dağıtalım az:)

Bu muhabbetle başladı tüm olay. Bir gün oyna iki gün oyna yavaş yavaş ne olduğunu anladık. Bir baktık millet gruplar kurmuş ‘’bunlar ney acaba?’’, ‘’nasıl kuruluyor ki’’ dedik ve şimdi nerelerdeyiz. Klanı ilk kurduğumuzda 2 veya 3 kişiydik, birde rütbeler iyi değildi gelen geri gidiyordu oyunda adam topluyorduk sırf ismimiz ‘’TURKiYE’’ duyulsun diye, yükselelim dedik. Yılmadık, ilk başlarda bu düzeni, bu birliği kurmak için baya zorlandık, bu durma gelmek kolay olmadı bizim için.

İlk olarak Turkiye C* diye Serkan tarafından kurulan klanımız(hala mevcut ve klan lideri olarak Serkan görünüyor:) bir yanlışlık var, forumumuzdan görüp benzer isim diye oraya gitmeyin:)), Serkan’ın char’ının bir dönem çalınmasından veya oyunun tam olarak oturmayan düzeninden kaynaklanan bir karışıklıktan dolayı(bu konuyu bizde tam olarak anlayamadık.) kapatıldı. Daha doğrusu yenisini açmak zorunda kaldık. Klansız olmaz dedik ve Hakan hesabı ile yeni bir klanımızı kurmaya adım attık.

Böylelikle 24 Ekim 2009 tarihinde iki ev arkadaşının dostluğunun ve samimiyetinin örneği olarak kurulmuş olan TURKEY C* daha sonradan katılarak güçlenmemize ve yükselmemize çok katkıda bulunan arkadaşlarımızla bugünlere 3 - 3,5 ay gibi kısa bir sürede gelmiştir. Klanımızla en çok gurur duyduğumuz ve duymamız gerek durum bize katılan arkadaşlarımızla sıkı bir dostluk kurmamız oldu.

Klanımızın yükselmesi, isminin duyulması bizde bir sorumluluk duygusu meydana getirdi ve klanımızın resmi bir de web sitesinin olmasına karar verdik. Evet, olmalıydı; fakat o kadar gönül verdiğimiz ülkemizin ismini taşıyan klan ismimizin sonunda C* yani ay-yıldızımızı simgeleyen klanımızın sitesi de güzel olmalıydı. Biz kendi çabalarımızla yapalım dedik fakat işin içinden çıkamayınca Serkan ın netten tanışığı ve dosluk kurduğu arkadaşına rica edip ve tam hakkını veremesek de emek harcadığı için klan arkadaşlarımızdan kalıcı olanlarla aramızda para topladık ve site yapmayada adım attık. Nitekim kendimizi ve çevremizi yenilemek için açmış olduğumuz portal ve forum sayfamızda yeniliklere öncülük etmeye çalışıp yenilikleri takip ederek dosluklarımızı katlayarak ileriyoruz.

Saygılar TURKEY C* Takımı
qHosTRaiDeR
qHosTRaiDeR
Admin

https://proeziqler.yetkin-forum.com

Turkey[C*] Hakkında. Empty :D

Mesaj  z3rz3l3 Salı Eyl. 21, 2010 5:39 pm

HeLaL olsun ne diyelim Smile)

z3rz3l3

- Similar topics